Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

ČAJE

ČAJE
TATO ČÁST E SHOPU SE MOMENTÁLNĚ UPRAVUJE!!!!

ČAJE V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • BYLINKOVÉ ČAJE
  Jednodruhové bylinky a vyvážené bylinkové směsi na různé neduhy i na běžné pití. Bylinky zaléváme vroucí vodou a necháme louhovat 8-15min. Dodržujeme čas louhování uvedený na obalu. Bylinkové čaje totiž snadno zhořknou. Z jedné dávky lze připravit pouze jeden nápoj.
 • ČERNÉ ČAJE
  Lístky pravého čaje, které při výrobě prochází dlouhou oxidací. Černý čaj si udrží svou vůni i po několik let. Chceme-li aby nás čaj povzbudil, louhujeme 2-3 min. Pro působení na zažívání louhujeme 5min.čaj zaléváme pouze jednou. U čaje Pu-erh můžeme zalít vícekrát.
 • OVOCNÉ ČAJE
  Ovocný čaj nemá s pravým čajem moc společného, ale i tak má blahodárné účinky na naše zdraví. Zaléváme vroucí vodou a louhujeme 8-10min. Můžeme louhovat i déle.
 • YERBA MATE
  Nápoj z lístků Cesmíny paraguayské.Obsahuje vitamín A,B,C,E a minerální látky. Maté zaléváme vodou teplou na 80°C. Aby se Maté nespálilo, doporučujeme jej před zalitím nejprve zalít troškou studené vody.
 • ZELENÉ ČAJE
  Lístky pravého čaje, které při výrobě prošly minimální oxidací, což je přeměna látek v čaji. Někdo ještě používá poněkud nesprávný název Fermentace. Zelený čaj zaléváme převařenou vodou , schladlou na 60-80°C. při zalití teplejší vodou se uvolňují třísloviny a další látky a čaj je nahořklý. Kvalitní zelené čaje lze zalévat vícekrát.. Pro další nálevy lze zvýšit teplotu vody, nebo prodloužit dobu louhování. Doba louhování může být od 30sekund do několika minut. Záleží na kvalitě čaje. Pro přípravu 1,5 dcl. Nálevu se používá 2-4g.čaje.