Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

ZELENÉ ČAJE

ZELENÉ ČAJE
Lístky pravého čaje, které při výrobě prošly minimální oxidací, což je přeměna látek v čaji. Někdo ještě používá poněkud nesprávný název Fermentace. Zelený čaj zaléváme převařenou vodou , schladlou na 60-80°C. při zalití teplejší vodou se uvolňují třísloviny a další látky a čaj je nahořklý. Kvalitní zelené čaje lze zalévat vícekrát.. Pro další ...
Lístky pravého čaje, které při výrobě prošly minimální oxidací, což je přeměna látek v čaji. Někdo ještě používá poněkud nesprávný název Fermentace. Zelený čaj zaléváme převařenou vodou , schladlou na 60-80°C. při zalití teplejší vodou se uvolňují třísloviny a další látky a čaj je nahořklý. Kvalitní zelené čaje lze zalévat vícekrát.. Pro další nálevy lze zvýšit teplotu vody, nebo prodloužit dobu louhování. Doba louhování může být od 30sekund do několika minut. Záleží na kvalitě čaje. Pro přípravu 1,5 dcl. Nálevu se používá 2-4g.čaje.
Zobrazit

ZELENÉ ČAJE Počet produktů: 15

Podkategorie

  • Zelené čaje sypané
    Zelený čaj- lístky pravého čaje, které při výrobě prošly minimální oxidací, což je přeměna látek v čaji. Někdo ještě používá poněkud nesprávný název Fermentace. Zelený čaj zaléváme převařenou vodou , schladlou na 60-80°C. při zalití teplejší vodou se uvolňují třísloviny a další látky a čaj je nahořklý. Kvalitní zelené čaje lze zalévat vícekrát.. Pro další nálevy lze zvýšit teplotu vody, nebo prodloužit dobu louhování. Doba louhování může být od 30sekund do několika minut. Záleží na kvalitě čaje. Pro přípravu 1,5 dcl. Nálevu se používá 2-4g.čaje.
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek