Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Ochrana osobních údajů

Rozsah a účel shromažďovaných dat:
Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá provozovatel s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm.b) a v § 5 odst. 6 zákona. Dle těchto zákonů a předpisů je v našem internetovém obchodě nakládáno s osobními daty, která získáváme při přijímání zakázek prostřednictvím našeho internetového obchodu. Shromažďována jsou pouze data nezbytná pro úspěšné a rychlé vyřízení Vaší objednávky a pro komunikaci s vámi. Tato data nejsou poskytována třetím osobám.

Svou registrací v našem internetovém obchodu souhlasíte se:
- zpracováním Vašich osobních údajů společností Elpo Záhornices.r.o. za účelem úspěšného a rychlého vyřízení vaší objednávky.
- zasíláním obchodní nabídky na Vaši emailovou adresu (maximální četnost takové nabídky je maximálně 1x/14 dní). Rozhodnete-li se pro odhlášení Vaší emailové adresy od zasílání obchodních nabídek, učiňte tak prosím v poznámce k vaší objednávce nebo prostřednictvím samostatné emailové zprávy zaslané na adresu elpo@email.cz

Váš souhlas:
Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech po neurčitou dobu. Pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána výše. Dojde-li v budoucnosti k jejich změně, budou detaily nových pravidel na těchto stránkách publikovány, takže budete mít možnost se o nich dozvědět.

Změna a výmaz Vašich osobních údajů z registrace:
Pokud se rozhodnete odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů, sdělte nám to prosím na email elpo@email.cz. Vaše žádost musí být odeslána z emailové adresy, která je uvedena ve vaší registraci v našem internetovém obchodě. Vaše registrace pak bude změněna, popřípadě vymazána.

Ochrana osobních dat dle selského rozumu:

K tomu, abychom vám mohli poslat vaše objednané zboží a případně další nabídku či jinou důležitou informaci potřebujeme vaší adresu, emailovou adresu, telefon, jméno a příjmení, nic víc, nic míň. Nemáme potřebu ani zájem dávat vaše údaje někomu dalšímu, kdo by je mohl zneužít. Pochopitelně mimo přepravce, který vám musí zboží doručit a potřebuje vás tudíž najít. Pokud s námi nechcete mimo objednávkový proces vůbec komunikovat, stačí nám to napsat, nebo kliknout na tuto možnost v emailu, který od nás dostanete a je to.